Vidaus ir lauko durys

Vidaus durų paskirtis yra atskirti erdves butuose, namuose ar kitose patalpose.

Labai svarbus vidaus durų elementas yra jų estetika.

Vidaus durys gali būti pasirinktos pagal spalvą, medžiagą, tekstūrą ir dizainą, kad atitiktų interjero dizaino reikalavimus.

Galite pasirinkti duris, kurios atitinka jūsų interjero spalvas ir tekstūras arba kurios sukurs ryškų kontrastą, kad pabrėžtų patalpos dizainą. Svarbu pasirinkti duris, kurios atitiktų ne tik funkcionalumo, bet ir estetikos reikalavimus, kad jūsų patalpa atrodytų harmoninga ir jauki.

Savo asortimente siūlome platų vidaus durų asortimentą, tad kiekvienas klientas ras sau tinkamą variantą.

Laminuotos vidaus durys yra pagamintos iš medienos plokščių, padengtų dekoratyvine plėvele. Ši plėvelė dažniausiai yra padengta aukščiausios kokybės melaminu arba poliesteriu.

Laminuotos durys yra labai populiarus pasirinkimas dėl jų privalumų. Pirmiausia, jų konstrukcija yra tvirta ir patvari, o durų dangos yra atsparios dėmėms ir įbrėžimams, todėl durys išlieka gražios ir nereikalauja dažymo. Savo asortimente siūlome duris, kurios yra padengtos specialiu AntiFinger sluoksniu (speciali nešvarumus ir pirštų atspaudus sumažinanti danga).

Laminuotų durų trūkumas —jos gali atrodyti mažiau natūralios.

Laminuotų durų pasirinkimas yra didelis, nes yra galimybė pasirinkti daugybę skirtingų spalvų ir dizainų. Tai reiškia, kad galite lengvai rasti duris, atitinkančias jūsų interjero stilių ir spalvas.

Laminuotos durys yra puikus sprendimas tiems, kurie nori patobulinti savo namų interjerą, tačiau neturi didelio biudžeto.

Apibendrinant, laminuotos durys yra patvarios ir tvirtos konstrukcijos durys, kurios gali suteikti Jūsų namams gražų ir modernų stilių.