Ieškome darbuotojų.

Siulome darbą staliams-montuotojams. Darbo pobūdis: vidaus durų montavimas.

Siulome darbą staliams-montuotojams.

Darbo pobūdis: vidaus durų montavimas.

Reikalavimai:

  • Panašaus darbo patirtis.
  • Disciplina ir tvarka darbo vietoje bei darbiniuose veiksmuose, gebėjimas tinkamai planuoti savo laiką.
  • Atsakingumas, sąžiningumas, darbštumas, greita orientacija.
  • B1 kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
  • Geri bendravimo įgūdžiai, subordinacijos paisymas, reiklumas sau ir kitiems.
  • Lojalumas – tik ilgalaikio bendradarbiavimo perspektyvoje mes pasiruošę investuoti į kaskart vis pažangesnes darbo priemones ir darbuotojo motyvavimo sistemą.

Mes siūlome:

  • Įdomų, atsakingą darbą.
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.
  • Draugišką kolektyvą ir pozityvią darbo aplinką.
  • Visas socialines garantijas.

Darbo laikas: pilna darbo diena.
Darbo vieta: Vilnius.

CV siūsti adresu [email protected], tel. 8 670 92701.

Vidaus durų montavimas
Back to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.