...

Apie mus – Ddurys.

Ddurys.lt - didmenine ir mažmenine durų prekyba.

Apie mus – Ddurys.lt

Ddurys“ tai patyrusių mažmeninės ir didmeninės vidaus bei lauko durų prekybos profesionalų komanda sėkmingai rinkoje dirbanti jau daugiau nei 12 metų. Mūsų mažmenos parduotuvėse rasite didelį pasirinkimą ekonominės klasės vidaus durų. Siūlome Jums virš 100 unikalių modelių stilingiems interjero sprendimams gyvenamiesiems butams, namams, kotedžams bei ofisams:

Sandelyje visuomet laikome šias pozicijas:

 • Faneruotos vidaus durys, faneruotos įsprūdinės durys, faneruotos durys su specialaus standumo koriu – skandinaviško stiliaus mėgėjams ir klasikinių modelių gerbėjams. Gaminamos iš natūralios, ekologiškos, atsparios drėgmei medienos.
 • Apšiltintos medinės lauko durys – gaminamos iš alksnio, ąžuolo ar pušies medienos. Varčios storis 76 mm, dvigubo kontūro tarpinė, aliuminio termoslenkstis, su trijų kamerų 54 mm storio veidrodiniu stiklo paketu ir reguliuojamais 3D vyriais.
  Yra galimybė pagaminti pagal pageidaujamą spalvą, piešinio konfigūraciją bei nestandartinius matmenis.

 • Laminuotos durys – laminuotų durų technologijos principas – ant durų presu užklijuota speciali plėvelė.

 •  Plieninės lauko ir buto durys – praktiškos ir patikimos durys už prieinamą kainą. Turi puikias šilumos sulaikymo ir garso izoliacijos savybes. Platus modelių pasirinkimas: nuo paprastų plieninių iki išskirtinio dizaino. Gaminamos ir pagal nestandartinius matmenis.
 • Eko dangos vidaus durys – šiuolaikinio dizaino, dengti ekologiška ir saugia atsparia drėgmei bei mechaniniams poveikiams, medžiaga. Šios durys net ir po daugelio tarnavimo metų nepraranda funkcinių savybių ir originalios išvaizdos. Tinka patalpoms, kuriuose didelis praeinamumas.
 • Dažytos durys iš MDF plokštės su medinėmis staktomis.

Ddurys Apie mus

Musų tikslas 

Ddurys.lt visada stengiasi pateikti pačią išsamiausią informaciją apie duris. Taupydami klientų laiką – siūlome kompleksinį aptarnavimą: nuo išsamios konsultacijos, komercinio pasiūlymo parengimo ir sąmatos sudarymo iki gaminių matavimo, pristatymo, montavimo, apdailos ir garantinės priežiūros. Duris pamatuos ir sumontuos profesionalūs meistrai, turintys ilgametę patirtį vidaus durų montavimo srityje.

Mes branginame savo klientus. Todėl siūlome:

 • Greitą užsakymų išpildymą.

 • Individualų požiūrį į klientą.

 • Įvairias akcijas, išpardavimus, geru kainų pasiūlymus.

 • Garantiją gaminiams ir darbams.

 • Kviečiame bendradarbiauti statybos organizacijas!

 • Kviečiame bendradarbiauti įmonės, kurios užsiima vidaus durų pardavimais!

Siūlome labai geras didmenines kainas. Esame tiesioginiai durų importuotojai iš įvairių gamintojų fabrikų, todėl geresnių kainų Jums nepasiūlys nei vienas mūsų konkurentas. Mūsų siūlomos durys puikiai tinka privačių ir viešų patalpų interjerams. O gera durų kokybė ir kaina padės jums uždirbti ir sutaupyti Jūsų pirkėjų lėšas.

Ddurys.lt informacijos telefonas +370 600 22224 el. paštas [email protected].

Mus rasite:

Vilnius
Sandėlis-parduotuvė
Vilkpėdės g. 10,
Tel. +370 600 22224
el.p.
info@ddurys.lt

Namų apdailos centras „Unideco“
Verkių g. 44,
Tel. +370 648 07171
el.p.
info@horsas.lt

Panevėžys:
PC „Bičiulis“
Marijonų g. 27
Tel. +370 670 92702
el.p.
panevezys@ddurys.lt

Back to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.